aboutus
Üretim hattı

 

Fei ke Deri Ürünleri Ltd., 2003 yılında Guangzhou'da kurulmuş zengin deneyimli bir kemer üreticisidir.Fabrikamızın toplam alanı 20000㎡'den fazla, ayrıca 150'den fazla ustamız var.

 

Fabrikamız erkek, kadın ve çocuklara uygun hakiki deri kemer, pu kemer, dokuma kemer, elastik kemer, kucaklanmış kemer yapabilir.Ürünlerimiz Avrupa, ABD, Rusya, Japonya, Avustralya ve benzeri birçok farklı yabancı ülkeye ihraç edilmiştir.Kendi geliştirme ekibimiz var, her hafta birkaç yeni stil olacak.Ayrıca web sitemizi de kontrol edebilirsiniz:www.ferrakiss.com birçok yeni stil referansı için.

 

Bu yıllar boyunca, Maxmarre, OVS, Forever 21, Hugo Boss, H&M, TopShop, Liu.Jo ve diğerleri gibi birçok ünlü marka ile uzun iş ilişkileri kurduk.

 

Yüksek kalite ve Düşük fiyat firmamızın temel dayanağıdır, müşterilerimiz için yüksek kaliteyi korumak için her zaman tüm kayışlarımızı deneriz.Herhangi bir sorunuz varsa 0086-20-86581130 numaralı telefonu arayabilir veya e-posta: hhf@vip.163.com

 


Feike Leather Products Limited fabrika üretim hattı 0

Feike Leather Products Limited Feike Leather Products Limited Feike Leather Products Limited Feike Leather Products Limited Feike Leather Products Limited
Fabrikamız Fabrikamız Fabrikamız Fabrikamız Fabrikamız

İletişim bilgileri